Filma me titra shqip

The Family (2013)

Year : 2013 Director : Luc Besson Running Time : 111min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Familja manzoni, një fis i njohur mafiozësh, është zhvendosur në Normandi në Francë në kuadrin e programit për mbrojtjen e dëshmitarëve, ku përshtatja shpejt bëhet sfiduese dhe zakonet e tyre të vjetra vështirë harohen.

SHIKO FILMIN

Putlocker
Novamov
Nowvideo
Videoweed

SHKARKO FILMIN
Nosupload
Uploaded
Shkarko direkt

Leave a Reply