Filma me titra shqip

The Fault in Our Stars (2014)

Year : 2014 Director : Josh Boone Running Time : 126 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Hazel dhe Gus jane dy doleshente qe ndajne nje mendje, kan permbuzje per konvencionalen ,dhe dashurine e tyre qe i shpie ne nje udhetim. Marredheniea e tyre eshet dhe me e magjishme sepse Hazel ka proteza ne kembe , Gus ben shaka me kete, ata takohen dhe dashurohen ne nje grup mbeshtetje per kancerin.

Vlersimi sipas IMDb 8.2/10
Shiko Trailer duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:
FileDrive
Sockshare
VidTo
Nosvideo

Shkarko Filmin:

Filecloud
Uploaded

One Response so far.

  1. sara says:

    Psee nukk Benn videooo

Leave a Reply