Filma me titra shqip

The Finest Hours (2016)

Year : 2016 Director : Craig Gillespie Running Time : 117 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Bazuar në një histori të vërtetë. Në 18 Shkurt të vitit 1982 një stuhi e madhe e ndan cisternën Pendëllton në dy pjesë, duke mbajtur brenda më shumë se 30 marinarë. Pavarësisht motit shumë të keq, Berni Ueber merr tre njerëz në një varkë shpëtimi dhe shpëtojnë ekuipazhin, një operacion që konsiderohej i pamundur.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 6.1/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Stream
Videomega
Netu

Shkarko Filmin:

Uptobox
Clickupload

Leave a Reply