Filma me titra shqip

The First Time (I) (2012)

Year : 2012 Director : Running Time : Genre : , ,
Movie review score
5/5

Nje komedi romantike e përqendruar në dy gjimazistë: Daiv, një djalë i cili dashuron një vajzë që nuk mund ta ketë, dhe Abri, një vajzë inteligjente e cila po takohet me një djalë i cili nuk e kupton aq shumë.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
CELULAR
VIDBULL
NOVAMOV
NOWVIDEO
VIDEOVEED

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADIC
MOVREEL


TRAILER

YOUTUBE

One Response so far.

  1. almir says:

    hej a admin a ka tjter epizod qe ki filum aaa

Leave a Reply