Filma me titra shqip

The Gambler (2014) HD

Year : 2014 Director : Rupert Wyatt Running Time : 111 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Xhim Benet i pëlqen të marrë përsipër rreziqe të mëdha. Ai është profesor anglishteje dhe gjithashtu një kumarxhi i niveleve të larta. Benet i vë bast të gjitha kur ai merr borxh nga një gangster dhe i ofron atij jetën e tij si garanci. Duke luajtur nga të dyja anët, ai e fut veten në një botë të paligjshme e të rrezikshme.

Vlerësimi sipas IMDb 6.1/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Megavideoz
Filehoot

Shkarko Filmin:

Uptobox
Hugefiles

 

Leave a Reply