Filma me titra shqip

The Ghost Writer (2010)

Year : 2010 Director : Roman Polanski Running Time : 128 min Genre : ,
Movie review score
4/5

Adam Lang, është një ish- kryeministër britanik dhe gjen strehë në një ishull në bregun lindor të SHBA gjatë një dimri, ku ai shkroi autobiografinë e tij. Kur këshilltari i tij vdes, një shkrimtar i dërgohet në ishull për ta ndihmuar atë për të përfunduar librin e tij.Shkrimtari “Anonim” hyn në një botë ku asgjë nuk është ashtu si duket dhe përfshihet në vorbullën e intrigave seksuale, politike dhe letrare.

Shiko: Putlocker

Shkarko: FreakShare | TurboBit

Leave a Reply