Filma me titra shqip

The Ghostmaker (2011)

Year : 2011 Director : Mauro Borrelli Running Time : 91 Genre : , ,
Movie review score
4/5

Pasi zbuluoi bashke me shoket e tij nje arkivol te shekullit te 19-te gjimnazisti Kajl vendos ta sjelle ne shtepine e tij. Teksa kontaktet e para me boten magjike te arkivolit ishin te pafajshme dhe te gezueshme, me kalimin e diteve situata sa vjen edhe perkeqsohet……!

The Ghostmaker (2011)
A group of friends use an ancient coffin to experience the world as ghosts. Inspired by true events.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
NOSVIDEO
SOCKSHARE

SHKARKO FILMIN
RAPIDSHARE
NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply