Filma me titra shqip

The Girl from the Naked Eye

Year : 2012 Director : David Ren Running Time : 84 min Genre : , ,
Movie review score
4/5

Xheik, një ish-lojtar bixhozi është duke u përpjekur për të paguar një borxh, dhe gjen punë si shofer tek “syri i zhveshur”, një klub privat zotërinjsh që brenda tij ka një rrjet prostitucioni.

Shiko filminUploadc | Filebox | Vidxden
Shkarko filmin: Rapidshare | Crocko | Depositfiles | Rapidgator

Leave a Reply