Filma me titra shqip

The Grand Budapest Hotel (2014)

Year : 2014 Director : Wes Anderson Running Time : 100 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Historia e kësaj drame dhe komedie sillet rreth : Aventurat e Gustave H, një portier legjendar në një nga hotelet e famshme evropiane , në periudhën mes dy luftërave. Së bashku me mikun e tij Zero Moustafa, ata gjenden të përfshirë në vjedhjen e një pikture të famshme…

Vlerësimi sipas IMDb 8.1/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Novamov
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploadhero

Leave a Reply