Filma me titra shqip

The Great Gatsby (2013)

Year : 2013 Director : Baz Luhrmann Running Time : 143 Genre : ,
Movie review score
5/5

Xh. Gatsbi një njeri shumë ambicioz që e nisi nga zeroja dhe arriti të bëhej një njeri shumë i pasur përpiqet të rifitojë dashurinë e tij të humbur para pesë vjetësh.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
NOSVIDEO
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPTOBOX

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply