Filma me titra shqip

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014)

Year : 2014 Director : Peter Jackson Running Time : 144 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Pasi kanë shpëtuar atdheun nga duart e dragoit Smaug, shokët ndeshen me zemërimin e madh të tij dhe të pamëshirshëm. I fiksuar pas marrjes së thesarit të tij, Thorin sakrifikon miqëisnë dhe nderin ndërsa përpjekjet frenetike të Bilbo për ta bërë që të arsyetojë nuk bëjnë gjë tjetër veçse e shtyjnë atë që të udhëheqë Hobbit drejt një rënie të rrezikshme dhe dëshpëruese…

Vlerësimi sipas IMDb 7.8/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Netu
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

 

Leave a Reply