Filma me titra shqip

The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013)

Year : 2013 Director : Peter Jackson Running Time : 161min Genre : ,
Movie review score
5/5

Xhuxhët, së bashku me Bilbo Begins dhe Gandalf Gri-në, vazhdojnë kërkimin e tyre për të rifituar Ereborin, atdheun e tyre, nga Smaug. Bilbo Begins zotëron një unazë misterioze dhe magjike.

Shiko filmin
Novamov
Vidto

Shkarko filmin
Shkarko direkt
Uploaded

Leave a Reply