Filma me titra shqip

The Holding (2011)

Year : 2011 Director : Susan Jacobson Running Time : 89 Genre : ,
Movie review score
5/5

Historia e Cassie, nje grua qe vret burrin e saj, i cili abuzonte me njeren nga vajzat e tyre. Per te kaluar kete traume eshte teper e veshtire, por pak kurajo ne jeten e Cassie vjen kur njeh Aden, nje burre ne pamje te pare i mire dhe xhentil, qe duket se eshte personi i duhur per te kaluar jeten….

The Holding (2011)
A heart-pounding suspense thriller, set on an isolated farm in England’s beautiful, rugged Peak District.

SHIKO FILMIN
VEEVR
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
VEEVR
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply