Filma me titra shqip

The Hole (2001)

Year : 2001 Director : Nick Hamm Running Time : 102 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Katër të rinj në një shkollë private britanike fshehtësisht zbulojnë dhe eksplorojnë thellësitë e një vrime të mbyllur të nëndheshme krijuar dekada më parë si një strehë bombardimesh te mundshme.

SHIKO FILMIN
NOSVIDEO
VIDEOTT
DONEVIDEO
NOWVIDEO
SOCKSHARE
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
MOVREEL
NOSUPLOAD

Leave a Reply