Filma me titra shqip

The Iceman (2012)

Year : 2012 Director : Ariel Vromen Running Time : 105 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Historia e vërtetë e Riçard Kuklinskit, vrasësi famëkeq me pagesë dhe një njeri familjar i përkushtuar. Kur më në fund u arrestua  në 1986, as gruaja as vajza e tij nuk dinin se me çfarë merrej ai në të vërtetë.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
NOSVIDEO
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
MOVREEL

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply