Filma me titra shqip

The Impossible (2012) – Lo imposible

Year : 2012 Director : Juan Antonio Bayona Running Time : 114 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Maria, Henri dhe tre djemte e tyre udhetojne per ne Tailande qe te kalojne pushimet e Krishtlindjeve, ne bukurine e nje parajse tropikale. Por ne mengjesin e dates 26 Dhjetor, nderkohe qe e gjithe familja po pushonte ne pishine, nje jehone e frikshme degjohet nga qendra e tokes dhe nje mase gjigane ujerash te erreta sharron gjithçka me kalimin e saj…

The Impossible (2012) – Lo imposible
An account of a family caught, with tens of thousands of strangers, in the mayhem of one of the worst natural catastrophes of our time.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
VIDEOVEED
NOVAMOV


SHKARKO FILMIN

UPLOADED
DEPOSITFILES

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply