Filma me titra shqip

The Interview (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Evan Goldberg, Seth Rogen Running Time : 112 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Dejv Skajlark dhe Aron Rapoport drejtojnë shfaqjen e njohur për VIP-at “Sonte Skajlark.” Kur marrin në intervistë një fans të tyre që s’e prisnin, dikatorin Koreano-Verior Kim Jong-un, ata rekrutohen nga CIA për të shkuar në Pjongjang dhe për ta vrarë…

Vlerësimi sipas IMDb 8.6/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:
VidTo
Nosvideo
Novamov
Moveshare

Shkarko Filmin:
Uptobox
Uploaded

Leave a Reply