Filma me titra shqip

The Judge (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : David Dobkin Running Time : 141 min Genre :
Movie review score
5/5

Avokati i suksesshmëm Henk Palmer kthehet në shtëpinë e fëmijërisë, ku babai i tij, gjykatës i qytet, dyshohet për një vrasje. Henk vihet në zbulim të së vërtetës dhe gjatë kësaj rruge rilidhet me familjen e tij, me të cilët i kishte ftohur marrëdhëniet.

Vlerësimi sipas IMDb 7.5/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Netu
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply