Filma me titra shqip

The Jungle Book (2016) me titra shqip

Year : 2016 Director : Jon Favreau Running Time : 106 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Këlyshi njerëzor, Mogli largohet nga xhungla pas një këcënimi nga tigri Shir Kan. I shoqëruar nga pantera Bagira dhe ariu Balu, Mogli nis një udhëtim të zbulimit të vetvetes edhe pse ai përballet me krijesa që nuk kanë interesa të përbashkëta.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 8.0/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Thevideo
Videomega
Watchers

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploadx

Leave a Reply