Filma me titra shqip

The Last Rescue (2015)

Year : 2015 Director : Eric Colley Running Time : 107 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Lufta e II-të Botërore: Direkt pas ‘Ditës D’, tre ushtarë amerikanë dhe dy infermiere të ushtrisë janë bllokuar në kufijtë e armiqve. Ata marrin një oficer gjermanë të gradës së lartë si të burgosurin e tyre dhe përpiqen të organizojnë një arratisje.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 5.1/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Stream
Videomega
VidAg

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploadx

Leave a Reply