Filma me titra shqip

The Lifeguard (2013)

Year : 2013 Director : Liz W. Garcia Running Time : 98 Genre : ,
Movie review score
5/5

Një ish studente e shkëlqyer heq dorë nga puna e saj në New York dhe kthehet te vendi që është ndier më mirë herën e fundit: në shtëpinë e saj të fëmijërisë në Konektikat. Më pas ajo fillon punë si një roje në një pishinë dhe lidhet me një adoleshent.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
NOSVIDEO
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO
VIDTO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPTOBOX
UPLOADED


TRAILER

YOUTUBE

Leave a Reply