Filma me titra shqip

The Lucky One (2012)

Year : 2012 Director : Scott Hicks Running Time : 101 Genre :
Movie review score
5/5

Një marins udhëton për në Luiziana pasi ka shërbyer tre turne në Irak dhe kërkimet për grua të panjohur që ai beson se ishte fati i tij i mire gjatë luftës.

SHIKO FILMIN
NOWVIDEO
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
RAPIDSHARE

Leave a Reply