Filma me titra shqip

The Man from Nowhere (2010) me titra shqip

Year : 2010 Director : Jeong-beom Lee Running Time : 119 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një burrë që drejton një dyqan pengjesh me një të kaluar të ashpër ngatërrohet me disa trafikantë droge dhe organesh, me shpresën për të shpëtuar një vajzë e cila është mikesha e vetme që ka…

Vlersimi sipas IMDb 7.9/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

Vidbux
Xvidstage

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply