Filma me titra shqip

The Mortal Instruments: City of Bones (2013)

Year : 2013 Director : Harald Zwart Running Time : 130 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Kur mamaja e saj zhduket, Kleri Frei mëson se e ka prejardhjen nga një brez luftëtarësh që mbrojnë botën tonë nga demonët. Ajo bashkon forcat me të tjerët si ajo dhe niset për në Nju Jorkun tjetër të quajtur Bota e errët.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDSPOT
NOVAMOV
VIDEOVEED

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADED

Leave a Reply