Filma me titra shqip

The Mule (2014)

Year : 2014 Director : Tony Mahony, Angus Sampson Running Time : 103 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

(Filmi bazohet në ngjarje të vërteta!)
Rei Xhenkins futet në trafik droge nga shoku i tij. Pasi ai gëlltit 1 kilogram heroinë në stomak, kapet nga polica dhe detyrohet për ta nxjerrë. Por ai është aq kokë-mushkë saqë e torturon veten duke…

Vlerësimi sipas IMDb 6.4/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Novamov
Played
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
HugeFiles

Leave a Reply