Filma me titra shqip

The Other Woman (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Nick Cassavetes Running Time : 109 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Pasi zbuloi se i dashuri i saj ishte i martuar, nje grua (Cameron Diaz) përpiqet të vendosë në vijë jetën e saj tashmë të shkatërruar. Por aksidentalisht ajo takon gruan e ish të dashurit të saj dhe zbulon se kanë shumë gjëra të përbashkëta dhe kështu bashkojnë forcat për te mposhtur armikun e tyre të përbashkët. Kur një lidhje tjetër zbulohet, të tre femrat bashkohen për të planifikuar hakmarrjen ndaj tij.

Shiko Trailerin duke kliku mbi foto.

Shiko Filmin:

FileDrive
Sockshare
VidTo
VK

Shkarko Filmin:

Filecloud
Uploaded

Leave a Reply