Filma me titra shqip

The Paperboy (2012)

Year : 2012 Director : Lee Daniels Running Time : 107 Genre :
Movie review score
5/5

Ne 1969 Hillary Van Wetter e gjen veten te mbyllur ne burgun e Moat County qe prej 4 vjetesh. I denuar me vdekje per vrasjen e sherifi ne Florida. Hillary do te mbeshtetet per te shprehur pafajsine e tij tek e dashura e ti, e cila nga keqardhja eshte e vendosur te rihape ├žeshtjen dhe te gjeje fajtorin e vertete.

The Paperboy (2012)
A reporter returns to his Florida hometown to investigate a case involving a death row inmate.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
FILEBOX
NOWVIDEO
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADIC

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply