Filma me titra shqip

The Proposal (I) (2009)

Year : 2009 Director : Anne Fletcher Running Time : 108 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një shefe burokrate detyron asistentin e saj qe te martohet me te ne menyre qe te fitoje? nenshtetesine amerikane dhe te mos kthehet ne Kanada. Ngjarjet interesante vijojne njera tjetren.

The Proposal (I) (2009)
A pushy boss forces her young assistant to marry her in order to keep her Visa status in the U.S. and avoid deportation to Canada.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOVAMOV

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply