Filma me titra shqip

The Purge: Anarchy (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : James DeMonaco Running Time : 103 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një çift i ri, një nënë dhe e bija e saj, dhe një polic jashtë detyre duhet t’i mbijetojnë natës së Spastrimit, teksa ajo natë i zë jashtë ata. A do të arrijë polici që ta mbroj çiftin e ri dhe nënën dhe bijën e saj,  dhe njëkohësisht të marr hakmarrje për të birin që ka vdekur një vit më parë, mbetet ta shihni filmin.

Vlersimi sipas IMDb 6.8/10
Shiko Trailer duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:
Sockshare
VidTo
Youwatch
Vidup

Shkarko Filmin:

Shkarko Direkt
Uploaded

Leave a Reply