Filma me titra shqip

The Raid 2 (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Gareth Evans Running Time : 150 min Genre : , ,
Movie review score
5/5

Vetem pak kohe pas sulmit te pare , Rama shkon si infiltruar me kriminelat e Jakartes , per te ulur krimin dhe per te zbuluar policet e korruptuar.Filmi Aksion me i kerkuar i momentit.

IMDB 8.6/10
Kliko mbi foto per te shikuar trailer.

Shiko Filmin:

FileDrive
Sockshare
VidTo
NovaMov

Shkarko Filmin:

Rapidgator
Uploaded

Leave a Reply