Filma me titra shqip

The Rebound (2009)

Year : 2009 Director : Bart Freundlich Running Time : 95 Genre : ,
Movie review score
5/5

Një shtëpiake dhe nënë e dy fëmijve, Sandy, zbulon se i shoqi e kishte tradhëtuar. Pas një divorci të shpejtë, ajo vendos të largohet nga shtëpia dhe të shkojë në New York City me djalin dhe vajzën e saj gjërat fillojnë të ndërlikohen kur ajo bie ne dashuri me një djalë shumë më të ri

The Rebound (2009)
In New York City, a single mom captivates her new neighbor, a much younger man.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
NOVAMOV
NOWVIDEO
VIDBULL

SHKARKO FILMIN
UPLOADED
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply