Filma me titra shqip

The Reluctant Fundamentalist (2012)

Year : 2012 Director : Mira Nair Running Time : 130 Genre :
Movie review score
5/5

Një djalosh pakistanez është në ndjekje për të kapur suksesin e korporatave në Wall Street. Ai e gjen veten të ngatërruar në një konflikt mes ëndrrës së tij amerikane, krizës së pengjeve, dhe dashurisë së atdheut e familjes së tij.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOVAMOV
NOWVIDEO

SHKARKO FILMIN
UPLOADED
PUTLOCKER

TRAILER

YOUTUBE

Leave a Reply