Filma me titra shqip

The Salvation (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Kristian Levring Running Time : 92 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Në vitin 1870 në Amerikë, Xhoni vret vrasësin e familjes së tij dhe shpërthen tërbimi i kryebanditit Delarus. Xhoni tradhtohet nga vendasit frikacak dhe detyrohet t’i luftojë i vetëm banditët…

Vlersimi sipas IMDb 6.9/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Nosupload
180Upload
Vidbux

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply