Filma me titra shqip

The Seasoning House (2012)

Year : 2012 Director : Paul Hyett Running Time : 90 Genre : ,
Movie review score
5/5

Një bordello ku vajzat e reja prostituohen për ushtrinë. Një memece e shurdhër skllavërohet për t’u kujdesur për to. Ajo lëviz mes mureve duke u zvarritur, ndërkohë planifikon arratisjen e saj… Planifikon hakmarrjen e saj të mprehtë dhe të frikshme.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDSPOT
NOSVIDEO
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO


SHKARKO FILMIN

NOSUPLOAD
UPTOBOX
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply