Filma me titra shqip

The Siege of Jadotville (2016) me titra shqip

Year : 2016 Director : Richie Smyth Running Time : 108 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Pasi një prokuror mashtrohet dhe dënohet për një vrasje, ai përpiqet të kapë vrasësin e vërtetë nga burgu me ndihmën e një mashtruesi.

Cilesia: HD
Vleresimi ne IMDb 7.5/10
Trailerin mund ta shikoni duke klikuar mbi foto.

Shiko Filmin:

VidTo
Thevideo
Estream
Watchers

Shkarko Filmin:

Uptobox
Upfile

Leave a Reply