Filma me titra shqip

The Silent House (2010)

Year : 2010 Director : Gustavo Hernández Running Time : 86 min Genre : , ,
Movie review score
3/5

E bllokuar brenda shtepise, nje grua e re gjen nje menyre per te kontaktuar me boten e jashtme, gjendja sa vjen behet dhe me kerrcenuese rreth shtepise.

Shiko: Putlocker

Shkarko: TurboBit

Leave a Reply