Filma me titra shqip

The Sleeper (2012)

Year : 2012 Director : Justin Russell Running Time : 90 Genre : ,
Movie review score
3/5

Eshte viti 1981 dhe vajzat e vellazerise Alpha, Gama dhe Theta po bejne nje nje parti. Me qe kanidatet e reja per tju bashkuar vllazerise kane ardhur, porqe eshte edhe nje mysafir i paftuar. Motrat nuk e dine qe dikush po i vezhgon nga jashte ne hije. Ato studiojne, hane dhe flene ndersa mysafiri studion vajzat. Nje nga nje gjen vajzat te pambrojtura mes tyre dhe i vret ato. Fillon ndjekja e policise per vajzat e zhdukura dhe vrasesin e tyre, por ata do ti gjejne ato ne kohe? Apo do te detyrohen vajzat per te luftuar per jeten e tyre?

The Sleeper (2012)
It’s 1981 and the girls of Alpha Gamma Theta sorority are having a party. As the new pledges arrive, so does an uninvited guest. Little do the sisters know someone is watching them in the shadows. As the girls shower, study, eat and sleep the stalker studies the girls. One by one he finds the girls at their most vulnerable and murders them. The police hunt for the missing girls and their killer, but will they find them in time? Or will the girls be forced to fight for their lives..

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
NOSVIDEO
NOWVIDEO
NOVAMOV

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
DWN

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply