Filma me titra shqip

The Smurfs (2011)

Year : 2011 Director : Raja Gosnell Running Time : 103 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Kur magjistari i keq Gargamel thërret Pufët e vegjël jashtë fshatit të tyre ata rrezohen nga bota magjike e tyre dhe bien në Nju Jork!

SHIKO FILMIN
VIDBULL
DONEVIDEO
GINBIG
ALLMYVIDEOS
VIDTO
YOUWATCH
SOCKSHARE
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPLOADED

TRAILER

Leave a Reply