Filma me titra shqip

The Sorcerer and the White Snake (2011) – Bai she chuan shuo

Year : 2011 Director : Siu-Tung Ching Running Time : 100 Genre : ,
Movie review score
5/5

Ky film bazohet ne nje legjende te vjeter kineze, i cili ben fjale per nje Herbalist i cili bie ne dashuri me nje gjarper te bardhe mije-vje├žar e maskuar si nje grua. Jet Li luan rolin si nje magjistar qe e zbulon identitetin e saj te vertete dhe betejat per te shpetuar shpirtin e njeriut

The Sorcerer and the White Snake (2011)
A sorcerer fights for the soul of a young physician who has fallen in love with a woman whose true identity is that of Madame White Snake, a thousand-year-old snake demon.


SHIKO FILMIN

PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply