Filma me titra shqip

The Strangers (2008)

Year : 2008 Director : Bryan Bertino Running Time : 86 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Një çift i ri që po qëndron në një shtëpi të izoluar verore pushimi, terrorizohet dhe sulmohen nga tre persona të panjohur.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
NOSVIDEO
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO
VIDTO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPTOBOX
MOVREEL
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply