Filma me titra shqip

The Suspect (2013) me titra shqip

Year : 2013 Director : Shin-yeon Won Running Time : 137 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Dong-cheol, dikur agjent i forcave speciale në Korenë e Veriut,punon si shefer i një kryetari grupi. Por nuk zgjat shumë dhe ai behet i dyshuar për vrasjen a tij. Duke u ndjekur nga shteti, zbulohet se ai është duke kryer një mision personal…. kërkon për të gjetur një përgjegjës për vrasjen e gruas dhe të bijës së tij.

Vlerësimi sipas IMDB: 7.0
Klikoni tek Fotoja per te pare Trailerin.

Shiko Filmin:

FileDrive
VidTo
SocksShare
VidBull

Shkarko Filmin:

Filecloud

 

Leave a Reply