Filma me titra shqip

The Target (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Chang Running Time : 98 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

Një ish-mercenar vrasës akuzohet për vrasjen e një kreu korporate.  Ai bashkë me një doktor, i cili do të shpëtojë gruan nga detektivët e korruptuar, do rrëzojnë të gjithë sistemin e korrupsionit dhe vrasjeve të ndodhura nën mbrojtjen e distiktivit të policisë.

Vlerësimi sipas IMDb 6.3/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Vidbux
Uptosteam
180upload

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply