Filma me titra shqip

The Theory of Everything (2014)

Year : 2014 Director : James Marsh Running Time : 123 minuta Genre : , ,
Movie review score
5/5

Filmi tregon jetën e fizikanit të shkëlqyer Stivën Hoking, dhe në veçanti romancën e tij me Xhejn Uajld, me të cilën ishte martuar dhe kishte tre fëmijë.

Vlërsimi sipas IMDb 7.8/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Nosvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Uploaded

Leave a Reply