Filma me titra shqip

The Tournament (2009)

Year : 2009 Director : Scott Mann Running Time : 95 Genre : ,
Movie review score
5/5

Çdo shtatë vjet, në një qytet të zakonshëm zhvillohet Turneu.
Një betejë mbretërore ndërmjet 30 kriminelëve më të mëdhenj në botë. Vetëm një do të mbijetojë nga ata dhe ai do jetë fituesi i 10 milion dollarëve dhe i titullit Kampion Bote. Turneu mundësohet nga disa miliardierë me shije të sëmura të cilët e ndjekin këtë betejë vdekje drejtpërsëdrejti në një sistem përgjimi i përbërë nga kamerat…

The Tournament (2009)
Every seven years in an unsuspecting town, The Tournament takes place. A battle royale between 30 of the world’s deadliest assassins…

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOVAMOV
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
FILECLOUD
UPLOADIC
NOSUPLOAD

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply