Filma me titra shqip

The Vow (2012)

Year : 2012 Director : Michael Sucsy Running Time : 104 Genre : ,
Movie review score
5/5

Një aksident me makinë vë Pejchin në një gjendje kome, dhe kur ajo zgjohet me humbje memoriesh të rënda, Leo bashkëshorti i saj punon për të fituar zemrën e saj përsëri.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDBULL
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOWVIDEO
VIDTO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
FILECLOUD
MOVREEL

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply