Filma me titra shqip

The Warrior’s Way

Year : 2010 Director : Sngmoo Lee Running Time : 100 min Genre : ,
Movie review score
5/5

Një luftëtar aziatik detyrohet të fshihet në një fshat të vogel pasi refuzon të kryej një mision.

Regjisori: Sngmoo Lee

Autori: Sngmoo Lee

Aktorët:  Dong-gun Jang, Kate Bosworth dhe Geoffrey Rush

Shiko Filmin:  Uploadc (HD) | Putlocker Vidxden

Shkarko Filmin: AsFile |  Uploaded Share-Online | Crocko | Rapidgator 

Leave a Reply