Filma me titra shqip

The Water Diviner (2014) me titra shqip

Year : 2014 Director : Russell Crowe Running Time : 111 minuta Genre : ,
Movie review score
5/5

“Filmi është i frymëzuar nga ngjarjet e vërteta të Betejës së Galipolit, në Turqi, gjatë Luftës së Parë Botërore”.

“Pas vdekjes të së shoqes, një fermer australian nis një udhëtim të gjatë për në Turqi, në kërkim të së vërtetës për fatin e tre djemve e tij që ishin raportuar si të humbur në luftë. Dhe atje njihet edhe me një grua të bukur turke. Frymëzuar nga shpresa e fortë dhe me ndihmën e një oficeri turk, Konori fillon të gjejë gjurmët e tyre”.

Vlerësimi sipas IMDb 8.0/10
Shiko Trailerin duke kliku mbi foto

Shiko Filmin:

VidTo
Played
Novamov
Nowvideo

Shkarko Filmin:

Uptobox
Hugefiles

Leave a Reply