Filma me titra shqip

The Way Way Back (2013)

Year : 2013 Director : Nat Faxon, Jim Rash Running Time : 103 Genre : ,
Movie review score
5/5

Dunkan, një djalosh i turpshëm 14 vjeçar shkon me pushime me nënën e tij, të dashurin e saj dhe me të dashurin e vajzës së tij. Duke e pasur të vështirë të ambjentohet, Dunkan gjen një mik në Ouen.

SHIKO FILMIN
SOCKSHARE
PUTLOCKER
VIDSPOT
NOVAMOV
VIDEOVEED
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
NOSUPLOAD
UPTOBOX

Leave a Reply