Filma me titra shqip

The Wicked (2013)

Year : 2013 Director : Peter Winther Running Time : 100 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Ne qytetin e vogel Samerset, te gjithe e dine perrallen e shtriges se pavdekshme qe ka kaluar brez pas brezi. Nje grup prej 7 adoleshentesh, do deshiroje qe te shkoje deri ne pyll qe te shikoje nga afer shtepine e magjepsur te shtriges, por histori te tilla s’jane gjithmone vetem nje legjende! Shoket tane do e zgjojne padashje shtrigen dhe do kuptojne se nganjehere perrallat jane te verteta… Tani ajo kerkon rinine e tyre qe te mbahet ne jete, dhe kur ajo ben magjite e saj, askush s’mund te lirohet me..

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
SOCKSHARE
NOWVIDEO
NOVAMOV

SHKARKO FILMIN
UPLOADIC

TRAILER
YOUTUBE

Leave a Reply