Filma me titra shqip

They Came Together (2014)

Year : 2014 Director : David Wain Running Time : 83 min Genre :
Movie review score
5/5

Kur Xhoeli dhe Moli takohen, është urrejtje me shikim të parë. Kompania e tij e madhe e ëmbëlsirave rrezikon mbylljen e dyqanit të saj të veçantë. Plus, Xhoeli është i varur nga ish e dashura e tij seksi.

Shiko Filmin:

FileDrive
Sockshare
VidTo
Novamov

Shkarko Filmin:

Shkarko Direkt
Uploaded

Leave a Reply